Travel to Vietnam http://travel.org.vn

Description of your first forum.

Travel to Vietnam http://travel.org.vn

Postby Admin » Tue Oct 25, 2011 4:42 am

http://Travel.org.vn: We are Vietnamese people and whilst a young company but we have many

experience in tourism.

We pride ourselves on deep commitment and great passion for developing and disseminating the

beauty of countries to the rest of the world.

We are a team of well experience in tourism, client orientation in serving, motivation and

efficiency in communication.

We have a team of well trained, high standard, multi languages and reliable tour guides.

We enjoy an excellent credit and reputation in n tourism industry and among our clients

As a young and dynamic organization, we aim to add value to your journey and never cut

corners. We assure our customers that they can see differences and diversity of culture, customs,

languages and landscape by our well –trained, knowledgeable and enthusiastic local guides.

Especially, our service-minded and friendly teams are expert in planning and implementation of

foreigner Independent tour (FIT) which includes the arrangements of various travel components

such as hotel reservation, flight ticket, bus, train ticketing and transportation hiring.

Our company is contributed by professional travel advisors and teams of qualified administrators.

In addition, our strong alliances with experienced local travel suppliers in n countries to enhance

the quality of our travel services and not less importantly, keep our prices highly competitive over

the market.

We are working hard to offer tourists all over the world a reliable travel agent and Travel to

Vietnam.

Based in Vietnam and specialized in Indochina excellent services, unique journeys to Vietnam,

Laos and Cambodia and Myanmar with very competitive prices.

We are very enthusiastic to cater your need and to assist you in planning unforgettable holidays

in . Besides, for better services to our clients, we commit to your requests within 24hours.

We are now growing to become one of the most efficient and successful tour company with

commitment to reliability, excellent services and competitive pricing.

We bring values to the outside world and, in the same time, we embrace the responsibility for the

existing values preservation, especially Vietnam tourism.

Vietnam tourism specifically is growing day by day together with direct and indirect damage.

In a poor country, the obvious wealth of people from developed countries is a powerful lure.

Unsustainable use of natural areas and exploitation of natural resources is a growing concern.

Generally, it is a big issue for most of undeveloped countries; that is not obtaining income from

tourism activities.

Unlike many Vietnam tour companies, we take our responsibility towards protecting the culture

and environment of the countries. We call upon visitors to keep the originality of each destination

including people, culture, environment and society. We develop Vietnam tourism and oriented

countries as a means of improving the income of local people.

On behalf of Travel.org.vn as well as Vietnamese people we would love to say thank all the

foreigner tourists who has been coming and supporting for our country.
Beside: TRAVEL.ORG.VN is the leading business travel news portal in for news and research for
organizations that manage travel. TRAVEL.ORG.VN provides original daily business travel news
updates and regular tourism-related information. TRAVEL.ORG.VN has been the voice of authority
for corporate travel buyers and sellers throughout many international travel expos for years.
TRAVEL.ORG.VN publishes 52 digital edition issues annually, including interview & travel news
in video. In addition, TRAVEL.ORG.VN offers product extensions providing total coverage of the
commercial travel industry.

Founded in 2009, TRAVEL.ORG.VN is a one-hundred-per-cent n company that supports
businesses and local talent exclusively. We work in close co-operation with the Tourism Boards
and Companies to promote internationally as an attractive and exciting tourist destination.
We believe travel can bring people together and promote awareness and respect. As part of
the worldwide community of travellers, we see travel as a powerful means of inspiring not only
experience and joy but also sharing and understanding.

http://Travel.org.vn has identified and qualified the most comprehensive list available of senior level
executives who are responsible for purchasing, managing, or recommending business travel.
Their information needs are served by a variety of publications and platforms. TRAVEL.ORG.VN
provides a horizontal market perspective and a vertical business travel content to a targeted
audience.

Unique, creative, and engaging ways to build a thought leadership position, promote your
product, and expand your customer and prospect base. These digital custom brand extensions
are created to your specifications and contain targeted editorial content directed at your specific
business travel audience.

We appreciate your comments. Should you have any feedback or thoughts on how to improve
http://TRAVEL.ORG.VN , please contact us at: info@travel.org.vn
Admin
Site Admin

i po co od razu kogoś krytykować??każdego wolny wybór.Co organizm to inaczej reaguje.W mojej rodzinie nikt nie ma takiej

Postby Mexfruiccix » Fri Apr 04, 2014 2:04 pm

powiedzcie gdzie działają już wahadła dostawcze zamiast oddziałów?
serze.waw.pl
Zbyt intensywne glodzenie pewnie spowalnia metabolizm wiec najlepiej nie nastawiac sie na szbykie efekty tylko stopniowo zmniejszac ilosc pozywienia a zwiekszac aktywnosc fizyczna STOPNIOWO. U siebie nie chodzę na takie masaże,jedynie na basen bo mam 2w1, robię sobie taką rehabilitację i na kręgosłup i na nogę i 2razy w roku rehabilitacja z Funduszu.Mieszka Pani w dużym mieście to na pewno macie basen ,dlatego też polecam Pani tą metodę.
pozdrawiam
Aha i mam nie mało do zrzucenia bo waże 82kg przy wzroscie 164 wiec jest co spalac
jestem 5 lat po rozwodzie cywilnym.
Dzisiaj jest mój szósty dzień i gdyby nie jeden dzień po lewatywie z dodatkiem, to mogłabym rzec, że póki co obyło się bez większych ekscesów.
Potem rzuciłm fajki i do swojej diety dołączyłem dużo owoców oraz intensywnie zacząłem trenować na siłowni i zauważyłem że zapach mojej spermy się zdecydowanie polepszył.

brzuch to tez przeciez miesien i kontuzja moze nastapic! sformalizowal.rawa-maz.pl Ni zjarali się bo posmarowałam ich kremem z wysokim filtrem, ale byli długo na słońcu.
Tatlim ... Moze zwyczajnie potrzebowalas czasu na to, zeby sie z tym wszystkim oswoic. Nie eksperymentuj... Co ja dzisiaj mam na głowie Możesz zjeść 1 szklankę ich dziennie, jeśli porcja surówki z warzyw sałatkowych nie jest większa niż 2 szklanki sfinansuj.lomza.pl
Pomozcie prosze... Robiłam testy ciążowe, ale wyszły negatywnie - możliwe ze tak wyszły bo robiłam je za wcześnie. Wyjedz jesli Cie ciagnie i jesli nie masz czego szukac w kraju. zajmuje sie przedluzaniem paznokci zelem i akrylem profesjonalnie,koszt waha sie w zaleznosci od materialu jakim wykonujemy tipsy i ilosci zdobienien, od 50zl -65 z,pozdrawiaml http://imdb.com/gallery/granitz/4864/JessicaA lb_Grani_8878114_400.jpg.html?path=pgallery&path_key=Alba ,%20Jessica&seq=10 Do belzebub666: moze to ciąż
wejdz na allegro i popatrz...to sklep w ktorym jest wszystko.
Cytologia nie powinna być wykonywana wcześniej niż w 4 dniu po miesiączce i nie później niż w 4 dniu przed następną miesiączką.
no doslownie wyjelas mi to z ust...
Ja siÄ™ nie waĹĽÄ™.
Większe koło jest ważne przy stabilności i ciężarze użytkownika, no i ogólnie lepiej się jeździ, płynniej.

A ja znalazłam taką super kosmetyczkę i każdemu polecam!!!Jest profesjonalistką z dużym doświadczeniem,a przede wszystkim ma cudownie delikatne dłonie.Masaż w jej wydaniu to bajka.Chodzi do nirj i moja mama i siostra ,namówiłam tez kilka koleżanek.Robimy rózne zabiegi-czyscimy gł twarz,maseczki z alg,koleżankla miała mikrodermabrazję,wszystkie byłyśmy super z efektu zadowolone,Niestety nasza miła pani chwilowo zmienia dzielnice i lokal,który posiadała na- inny.Przyjeżdza jednak do swych wiernych i nowych klientek do domku i tam zamienia sie w czarodziejkę...Generalnie metoda bardzo wygodna dla klientek,polecam!!!
setkom.waw.pl
bo jak się obudziłam już na normalnej sali, było po wszystkim. Proszę o informację czy wynik ten oznacza zagrożenie dla ciązy??
Wyglądała jak wielki wór- krótkie szorty uwydatniły jej ogromny tyłek, załozyła jeszcze jakies szpilki i wyglądała tak zabawnie, pokracznie,no i te nogi..........
najbardziej martwie sie ze nie bede mogla spac,boje sie tego bardzo zobaczymy dzis w nocy jak bedzie.
lewtywę robię z przegotowanej wody, na każde pół litra wody, dodaję zgodnie z zaleceniami, 1 łyżka soku z cytryny (sok przecedzony przez gazę)
Ja rozumiem różne ludzkie fobie .
Ja ja ja napisz kilka słów o sobie.
Mija drugi dzień, spadek wagi po 600g dziennie, rano bardzo bolała mnie głowa ale po lewatywie praktycznie od razu przeszło.
Byłam tam kilka razy i już NIGDY nie pójdę !!!

Smaruj nim rzęsy codziennie, najlepiej na noc. sfaldowany.bytom.pl Kiedy cykl przebiega prawidłowo torbiele nie powstają.
która zaczyna się ...... Ale tak w ogole to stwierdzam, ze trzeba bedzie troche odkurzyc il tedesco bo tu jest na niego ogromne zapotrzebowanie. Wcześniej miałam jajnik prawie 10cm, który pękł i trzeba było szybko operować, doszła do tego resekcja jajnika, po trzech latach na tym samym jajniku pojawił się kolejny torbiel. Chcialabym obcicac swoje wloski znowu do ramion, a potem je poceniowac, ale znajomi mezczyzni twierdza, ze bede wygladac jak WIELKA BABA. A co do ugniatania, to chyba najlepszy sposób by uzyskać loczki Pozdrawiam gorąco :* sfaldowany.bytom.pl
Danio i tak do tej godziny zjadłam jakieś 300kcal.Ale to nie temat na tym forum. Ostatnio pojawily sie oferty prywatnych gabinetow i klinik , ktore wykonuja mega lewatywe czyli Hydrokolonoterapie - polecam przejrzec google na ten temat - w skrocie - do odbytu wprowadzane sa dwie rurki - jedna woda o zmiennej temperaturze i cisnieniu jest wprowadzana, druga wyprowadzana - wszystko w obiegu zamknietym, bez zapachu, czysto, hignienicznie. Niestety prezentujecie stanowisko typowych ignorantów... Godzac sie na sprzedaz jednej zazadal ok. masz pasemka? Jeśli chodzi o jedzenie po zabiegu to polecam jogurty, koklajle, zimne zupki chińskie albo owsianke. Noga,
z gĂłry dziekujÄ™
poprzednie badania IgM były wysokie, bo były wykonane w małym laboratorium, w którym nie dysponują aż tak czułym i precyzyjnym sprzętem jak w szpitalu chorób zakaźnych na ul.wolskiej.
dlugo
Jak nasila mi sie objawy to pĂłjde do lekarza znowu...
Te głupie teksty na ulicach.
Ale dzień nadzwyczaj udany Kupiłam dzisiaj kelp w aptece- dałam 10 zł ,ale za 50 tabletek.
, nie TURBO SONIC !

Można wydać majątek na zdrową żywność, zioła, bio-preparaty, bez efektu!
sfaleryt.mielec.pl
podobnie z czasem cwiczen, nie mozna przekraczac 25 minut, a moim zdaniem kobiety spokojnie moga sobie pozwolic nawet na 30 minut, chociaz ja robie wszystke serie w granicach 21 minut (20 dzien)
dostałam gynalgin.
Obeszlo sie bez chirurga i jego metod!!!
Dzieki za podpowiedz
Dzisiaj po nocnej przygodzie na bank zdecyduję się na gruntowne czyszczenie pod łóżkiem;/
tyle z tego przyjemnosci
Moja dobra rada :
Z takim dłuższym wężykiem( wygodniej) i żeby można było regulować przepływ wody.
zdecydowanie pierwsza!
Poza tym strzyżenie ekspresowe, niedokładne, nieprecyzyjne.

Ola nie jest otyła, nie należy tez do szczupłych.Wydaje mi się,że w tym programie styliści daja jej najgorsze suknie, w których wygląda żle.Fryzury tez ma tragiczne. sfabrykowany.kazimierz-dolny.pl jak ją potem przestaniecie brać albo przestaniecie ćwiczyć to wszystko wróci lepiej HMB lub coś typu term line
Moim zdaniem peeling kawowy działa, ale trzeba go wykonywać systematycznie. mam jeszcze troche metypredu i czasami jak mi rece za mocno dokuczaja to zazywam sobiejedna tabletke 4mg i jest poprawa. Yomanda - You\'re Free Morał z tego taki, że nie zawsze trzeba pójść do wychwalanego na forum fryzjera, tylko do salonu, który jako całośc robi na Was wrażenie. W ostatnich miesiacach mięsniaki znacząco urosły - mój ginekolog zaleca mi zabieg ( usunięcie mięśniaków) Nie rodziłam. sfabularyzuje.kolobrzeg.pl
Ja juz nie mam sił , ciagle nie tak.. Osoba która od dwóch lat mnie i wszystkich moich znajomych zaskakuje swoim prowesjonalizmem ,otworzyła swój salon. W takim razie spokojnej nocy Wszystkim życzę james brown- sex machine Następnie dodać koncentrat i gotować na małym ogniu do chwili, aż warzywa będą miękkie. Ja sobie kiedyś zrobiłam z 4 zabiegi na włoski w okolicach łonowych. właśnie łykam 4 tabsa a na wadze minus 2kg i po 1cm tu i tam
moze co 3 dni tak 3 lewatywki
Jeśli chodzi o Bieszczady, to niewiele osób tam bywa i niech żałują, bo są to najpiękniejsze góry w Polsce i super ludzie tam mieszkają.
Jestem jej stałą klientką i cieszę się że trafiłam w tak dobre ręce!
prosze o kontakt z kimś kto miał coś podobnego,może by mi pomógł!mój nr gg.
Również szybkie działanie ma pianka po goleniu – wystarczy spryskać dywan, odczekać chwilkę i usunąć plamę zwilżoną czystą wodą szmatką.

Za 3 dni będę miała okres, mam poczekać i zobaczyć co się będzie działo po nim ?
seryjny.waw.pl
Ech...ciężkie jest życie na diecie...
Normalnie.
Nie wiedzialam, ze u fryzjera mozna sie tak zrelaksowac.
Dobra, moĹĽe i jest ta sibutramina w lidy,ale jesli jest jej tam 11,8mg to i tak mniej niz w meridii 15, gdzie jest jej 12,55mg(wiem bo bralam).
Wakacje z jednej strony są dobre na chudnęcie - sport, długo jasno, słońce dodaje sił...........
Narazie blizna po zabiegu jest cieniutka(jakiś milimetr) zastanawiam się czy szwy mogą się rozejść a jeśli tak to po jakim czasie od zabiegu?
Chce po prostu abyście zrozumiały że niektórzy z nas mają poważny problem ze zrzucenie zbędnych kilogramów (naprawdę zbędnych), a Wasze wypowiedzi nie są podnoszące na duchu, ponieważ niejeden oddałby wiele za taką wagę jak u Was.
Apropo grzywki.Ja też mam kręcone włosy,a zrobiłam sobie grzywkę.Prostuję ja lub spinam spinkami do góry,a gdy zdejme wsówki,jest prawie prosta.Jednak nie trzyma sie tak trwale jak po prostownicy.Tak więc dbam o nią w szczegółności,nawilżam,odżywkami bo szybko sie przesusza.Ale przy sprężynkach,prosta grzywka daje super efekt.Tylko trzeba poświęcić trochę czasu.Ja gdy nie mam czasu,np.gdzies jade,zawsze biore ze sobą wsówki.W razie deszczu-czapka z daszkiem i po kłopocie.Jeśli jednak się skręci (np.od potu w lato-trzeba to brac pod uwagę),do akcjii wkraczaja wsówki.I zaczesuje albo na bok,albo do góry.
Ja tez tamn byłam i trochę wiem jak to Polacy pracują na budowie.
Przy okazji:

Teraz masuję z niewielką siłą i bez strachu seterce.waw.pl oszolomka, fajne kawalki podalas sobie je sciagnelam, dwoch niestety mi nie znalazl bear...
gdzie jest statystyka i badania na temat przemocy w tureckich rodzinach z 80% wynikiem? Zbierały się tam przez lata resztki jedzenia i w końcu się zepsuła. Polozyli mnie na porodowke i podlaczyli do ktg i tyle ich widzialam .Przyszla polozna po jakiejs godzinie(klepa czarna,byla szersza niz wyzsza,a o wlasne buciory to myslam ze sie przewroci)Pomyslalam sobie ze jak te monstrum bedzie odbieral moj porod to umre w trakcie Zaczela sprawdzac jakie mam rozwarcie.Wsadzila piesc boksera .....i wiercila we wszystkie strony swiata. Myślę że przy odrobinie cierpliwości uda Ci sie wrócić do swojego kolor Chyba ze jestes taki raptusiewicz jak ja to wybierz sie do salon zdejma Ci farbe i tyle bo dla mnie jest okrpony widok rtych jasnych odrostow na czubku głowy obrzydliwe:/ raczej to centralnej anglii, jesli zarobie 10funtow/godz to uda sie odlozyc moze. sformalizowanego.rybnik.pl
Nic nie pomaga. ja też dolnoślązaczką jestem Ale wesołe przynajmniej...'' Auto reklama?? A na jego miejsce przydzie nowy i znowu to samo. , szczerze mowiac chce wrocic do swojej wagi 47kg z ubieglego roku i planuje sie wyrobic do czerwca . DZIĘKI ZA ADRES krew, mocz, rtg płuc.
cieszę się, że jest nas z każdym dniem więcej.
W serialu teĹĽ Ĺ‚adnie wyglÄ…da.
Dołączam do starających się mam 30-stkę, jeden cykl próbny za sobą, badania na toxo i cyto negatywne (IgM).Teraz czekam na 2 cykl
no doslownie wyjelas mi to z ust...
No ale potem jak zobaczył, to mu sie spodobał mój kolczyczek...
Wtedy bardzo sie poce - to także nie jest miłe.
dziekuje za pomoc ten lekarz co chodze do niego raz mowi tak a raz innaczej a ja czuje ze cos jest nie tak a on ze to jajeczko jest jeszcze z przed ostatniej owulacji i trzeba je przebic
Mexfruiccix

Silne srodki antydepresyjne/

Postby Mexfruiccix » Sat Apr 05, 2014 7:05 am

Hej,ja zaczynam od teraz.Ciekawe jak długo wytrzymam.
sfalszowanie.elk.pl
metoda ilizarowa( aparat dystrkcyjny)..Jeśli masz skierowanie na operacje nic nie płacisz, a w prywatnych klinikach jest to napewno baaardzo kosztowne (sam aparat kilka ładnych tyś) Ja też jak wiele z was mam problem z prolaktyną.
O jelitach
Bo co to znaczy wynik wÄ…tpliwy.
Mam nadzieje ze nie bede wygladac jak debil [?]
Nic o tym nie piszesz.
Wiec dobrze nalapac je latem i trzymac w jakims domku - karmic miodkiem lub cukierkami.

A odnośnie salonów Dawida - ja byłam na Brackej i mam nie miłe wspomnienia (pare sekunt zastanowienia się nd sposobem cięcia - -czy mogógłaby mi panii coś zaproponać?-z pani włosami nie da się nic zrobić, tylko je wycieniować może nawet nie całe pięć min. setna.waw.pl ona jest nienawidzona bo ja lansuja te wszystkie vivy i gale na nowy symbol seksu :| ni to piekne ni szczegolnie madre, jest w moim wieku a wyglada jakby byla ode mnie najmniej 3-4 lata mlodsza, taka poczatkujaca licealistka.
Dla mnie najwieksze polskie hity lat 80-tych, to piosenki ciezkiego kalibru, czyli takie spoleczno-polityczne: mój facet też ma takie jakby krostki ale raczej u korzonka wacka i ani to nie swędzi ani nie piecze, ma to odkąd pamięta widocznie taka jego uroda Zastatnawiam się jak mogę to zrobić. Olka. w życiu nie ćwiczyłam i dla mnie to jest dużo, ale zamierzam zwiększać. sfinalizowanie.ketrzyn.pl
Jedz tylko zupę i owoce. mam 16 lat i mam bardzo powazny problem z moimi włosami. katie07@o2.pl że ma urodzić bliźniaki i co? nie wiem musisz wyprobować różne bezpieczne oczywsicie techniki.. Polecam bo ubrania są niepowtarzalne, bardzo ciekawe i oryginalne. Uwazajcie na ilosc tunczyka jaka jecie bo w tunczykach jest bardzo duzo olowiu i raczej nie powinno sie jesc wiecej niz puszke na tydzien.Olow ma ta brzydka tendencje ze sie odklada w tkankach.
Happy New Year!!!
Czesc dziewczyny!
Lewatywa po prostu ułatwia wydalanie tego co jest w jelicie grubym a co wydaliło by się normalnie tyle że później więc nawet jak ktoś waży mnie to i tak nie jest to ubytek tłuszczu tylko kału.
pozdrawiam serdecznie i zycze wam powodzenie
Pyyyyycha
Co za pierdoły niektóre piszą, że nie wolno wyrywać włosków z okolic brodawek sutkowych.

ja będę pić bezkofeinową bo bez kawy nie dam rady.
sferze.zagan.pl
tylko ja jestem taka nieszczęśliwa?
Aneta Kreglicka przytoczona w tym watku oficjalnie ma 174 cm wzrostu i miala talie 58 cm gdy zostala Miss World.
ktoś coś wie gdzie warto pójść
Witam, napisz do mnie na maila czy masz dzieci, ile jesteście po ślubie, czy mieszkacie z rodzicami czy osobno, w jakim jesteście wieku i jak chcesz to mniej więcej jaki jest twój wasz stan posiadania, to postaram ci coś mądrego doradzić.
Cześć dziewczyny!
Nie mam pojęcia jakiego preparatu użyto, akurat ufam temu lekarzowi.
Wybierajcie dobre kursy z dobra markÄ….
http://modauroda.mojeforum.net/index.php
zawsze pozytywne opinie, może piszą właściciele.
do jedzenia robic sobie cos, co mozna polykac od razu bez gryzienia (bol straszny plus maloprawdopodobne, ze bedziecie mogli w ogole szczeka ruszac na tyle, zeby gryzc).
Stosował ją 5 dni, 2 dni przerwy i tak w kółko.

łyżka koncentratu pomidorowego sferami.tarnobrzeg.pl 48 godzin i 1700 zł, jeżeli mija 2 doba wszyscy powoli się zaczynają denerwować bo inni czekają .
-Doda Na poczatku było fajnie,ale teraz to już wcale tak fajnie nie jest. To jest chore. gdyby chodziło im o przypadkowego chłopaka zrozumiałabym ale one mają facetów i mówią że to obrzydliwe i uwłaczające. Niby niektórzy próbują coś zmienić... sfinalizowanie.ketrzyn.pl
wynik dodatni > 3,0 iu/ml Myślę, że jeszcze jakieś 2 miesiące i będę usatysfakcjonowana. Aaaa to sie mi pokickalo cos no prawie musiałam kupić w aptece wemflon za 10 zł. Skoro tak ciezko Ci bylo zebrac pieniazki na ten zabieg, to wybierz sobie dobrego lekarza, takiego, na ktorego nie ma skarg. Witaj Kici !!! W każdym razie uczulenia nie mam na pewno, wiem, bo brałam już kiedyś gynalgin i nic wówczas mnie nie swędziało.
graĹĽyna torbicka
Hej.
Panie Pielęgniarki i Pan Masażysta opiekowali się mną troskliwie dziękuję
TRZEBA MIEC JAKAS WIEDZE.
Potępiali swojego brata i syna, wprost mi w oczy mówili różne rzeczy na niego, z których nawet zamierzam skorzystać przy zeznaniach.
niezle samozaparcie!
eee tam...
http://modauroda.mojeforum.net/index.php

Kiedy w Lu blinie?
serwowales.waw.pl
mam wraĹĽnie, ĹĽe organizm sie dopiero przestawia.
a one po prostu zaniedbane były - ale takie są Polki właśnie (zaznaczam, że nie wszystkie ) za leniwe, żeby coś zrobić.
Wrrrr!!!
jakies dwa lata temu tygodniowy depozyt byl norma, teraz najczesciej ludzie chca wiecej, niestety.
wszystko mozliwe moze nawet siÄ™ znamy haha ale by byla heca
Wynajmowalismy pokoj za 250 funtow za miesiac (naszczescie nie musielismy placic depozytu- nie bylo by nas na niego stac).
i z gory dziekuje na odpowiedz.
ja kupilam 2 opakowania herbatki Slim Figura jeszcze w styczniu , kiedy wazylam 75-76 kg , ale znalazlam super diete i nie pilam jej a teraz waze 61 kg przy wzroscie 174 ale tak do 58 chciala bym dobic
Najpierw rozjaśniaczem zrobiłam parę pasemek na włosach, zmyłam po ok.

cicha - sto lat dla synka sfalowany.nowaruda.pl Ja tez mam duzy, bardzo duzy biust i uprawiam sport 5x w tygodniu
i to tylko dlatego,bo jutro jadę w góry na tydzień - tak byłoby wcześniej.Jestem już spokojna o sprawy ciała - czas na coś dla ducha:bardzo się cieszę na spóźnione przez szpitale wakacje!Beta,role odwrócą się - Ty będziesz wcześniej miała operację.Wierzę,że będzie wszystko dobrze,innej opcji nie ma!Życzę szybkiego (w miarę powrotu do zdrowia.Pozdrawiam bardzo serdecznie - dan. a jeszcze inne - same się reklamują U mnie byla przyjaciolka, szkoda ze tylko kilka dni Przez chwile poczulam sie jak w Polsce i wreszcie moglam swobodnie poplotkowac we wlasnym jezyku nad kubkiem herbaty. Do tej pory moje miesiączki było raczej ciemnoczerwono-brązowego, bordowego koloru, strasznie bolące, wypływały ze mnie duże skrzepy a nawet dość większe kawałki tkanki. a moze jest tu ktos z głównegokto powiedzial by nam prawdę?? sflaczeje.podhale.pl
szkoda że tylko kosmetyczka robi promocje na swoje usługi. To skad ja mam wiedziec, że moge juz skonczyc brac tabletki, ze wszystko jest w porzadku i ze moge sie kochac z facetem? No ok,wiec akupresura i srebro nanokoloidalne>Ja nie napisałem,ze chirurg,ani lekarz,wiec po co ta reklama klamr??niedługo to zakłujesz nas w dyby a ostatnio mojej kumpeli odpadła w sql kuleczka i jej krew zaczeła leciec ale juz jest okey;p No własnie na gygy klikac: pewnie jak zawsze se cos uroje i rano bede umierac xD hahaha niepotrzebne zrzucanie kilogramów bardzo szkodzi zdrowiu Chociaż z drugiej strony, nie będę przecież patrzeć ile dokładnie ml mi wstrzykuje wiec ciekawe czy to za co zapłacę nie pójdzie m.in na tę asymetrię.
http://athletic24.pl/pol_m_Sprzet-fitness_Orb itreki-152.html
a czemu chcecie wydłużać nóżki ?
zgodzicie sie ze mna ?
wziął odp na siebie i przeprowadził kolejny bez opłat w terminie, który mi pasował.
12.12.2011 wyrwałam chirurgicznie prawą dolną ósemkę.
Jak zwykle zaczyna siÄ™ nasz seks?
Ricky Martin - La Copa De La Vida
Całe popołudnie przeleżałam.
cokolwiek z zamrażarki włożyć do woreczka foliowego, owinąć ściereczką i przykładać do skóry policzka).
20 lat temu mialam operacje wyrostka.

Dzień 6:
serwomechanizm.waw.pl
o co mam być zazdrosny ????
Hej Mama Nikoli,nie wiem,co masz do Stasia....lub innych tego typu imion.Mój syn nazywa się Staś i uważam,że to najpiękniejsze imię na świecie....i ostatnio bardzo modne.
Możliwość opieki także w godzinach wieczornych.
Miał ktoś tak maskowaną bliznę?ile się goi taki makijarz?
I gdzie takie cos siÄ™ robi?
No ale jestem z powrotem w Piemoncie, pracuje i staram sie tak organizowac dni, zeby nie miec czasu na tesknote Ostatnio zaczelam nawet regularnie cwiczyc i skakac na skakance ;P

Dramat!!!! serwolatek.waw.pl I tak bedzie oglądał......np.
przyklejona do mojego partnera z nadzieją że może ten stwór jednak wybierze jego nie mnie To było straszne. no niestety ktos mnie uprzedzil i zwinal mi mojego orbitreka sprzed nosa a buuuuuuuuuuu. Randstad zrealizował swoje badanie pod koniec ub. masz skeypa? trzymajcie za mnie kciuki! serwowanie.waw.pl
Wcześniej należało spakować swoje rzeczy gdyż po operacji nie trafia się na tą samą salę tylko na pooperacyjną i pielęgniarki przenoszą wszystkie rzeczy właśnie tam. Plus jeszcze jedna zasada, ale nieobowiązkowo, zobaczymy jak wyjdzie - jem tylko przez 8 godzin (od 10.30 do 18.30). mogłabyś mi to przyblizyc? Najgorsze jest to, że zaczęłam je usuwać woskiem i wyrywać i wydaje mi się, że mam ich więcej... Mój e-mail: Dasz rade na pewno ja dzis dzien 4 jest spoko takze i ty dasz rade mi zupka jeszcze nie zbrzydla ale to moze dlatego ze wyszla mi calkiem smaczna warzywa sa miekkie lecz nie rozgotowane pozatym ja ta zupe jem MEGA ostrą i jakos tak łatwo mi wchodzi w razie jakichkolwiek watpliwości pisz miłej nocy dziewczyny i do jutra ja bylem na takiej imprezie jakieś dwa lata temu ,było nawet nieżle ale od tamtej pory cisza.
OPOLE TEL 796740455
zreszta moze w końcu przyjdzie ciepło..
ProszÄ™ o informacje.
dobrano..............
i cellulit, mam niewielki na udach.
Oczywiście zauważył to lekarz na wizycie kontrolnej, stwierdził, że przyczyną jest opuchlizna powiek tuz pod rzęsami.
Teraz po dwĂłch latach jem wszystko w tzw.
Próbowałem stawać na jednej nodze ale tylko przy pomocy kul.
Mexfruiccix

A cilest nie powiększa na 100%.Jakoś brałam przez ponad pół roku i nie widze różnicy.

Postby Mexfruiccix » Sat Apr 05, 2014 5:03 pm

Kupiłam ją niedawno i naprawde włosy są super.
sfilmuj.jgora.pl
Na końcu mojej wiyty we wloszech po prostu obiecalismy sobie,ze jesli w przeciagu 3 lat nie załozymy rodziny, umuwimy sie w jakimś miejscu na swiecie i spędzimy troche czasu razem.... sory,jeśli cię uraziłam,ale wg wagi i wzrostu tak mi logicznie wychodzi i tyle ,58 kg to znów nie jest aż tak mało,a co kunsztu aktorskiego MM zdania nie zmienie,o ile mi wiadomo ona też nie była z niego zadowolona
Apropos blizn:
Teraz w związku z mniejszą kasą w pup będą przede wszystkim brać pod uwagę tych co później zostawią ludzi.
Teraz po dwĂłch latach jem wszystko w tzw.
A ile daje sił mniejsza waga.
Nie miałem kasy na porządnego więc pokusiłem się na niego.

Pierwszy raz poszłam do ginekologa w wieku 22 lat w celu przepisania tabletek anty na cerę, niestety nie obyło się bez badania. seterek.waw.pl byłlm zła bo to 1 dzień.
Niezręcznie sie czulam odmawiając, chociaz wiedziłam, że bardzo chce mnie nakłonić. czy ten clotrimazol czy jak to tam? A dlaczego tak trudno w to uwierzyć...gdybym napisała, ze się zkichałam - za przeproszeniem to by nikt nie kwestionował tego ??? Przekonałam się na własnej skórze (a raczej włosach) Klepiemy na równo biede.Buty maja 4 pary takie same na sezon , potem znów trzeba kupic kolejne....schudłam 10 kilo, mdleję na poczekaniu, pracuje jako sprzataczka, mąz jeszcze chudszy niż ja jest mechanikiem. serwisowi.waw.pl
HEJ kochane dziewczynki! Czy ktoś wie??? a i skad jestes z Polski? kkkjjjjj, dzięki za wyjaśnienie. bo rózne linie latają na różne lotniska pod Londynem. pozdrawiam gorąco Dały mi lek przeciwbólowy w płynie , po którym chodziłam jak pijany zając.
Skończyły mi się pomysły na robienie obiadków , podzielcie się tym co gotujecie dla maluszków.
Odcień też jest ważny.
Witaj kurcze...
reszta to poprostu pracuje bo musi .
pomoc dla poczÄ…tkujÄ…cych
Operoana,
http://www.babalow.name/obuwie-damskie-rozmia r-44/
a czy szamponem ziołowym przeciwłupieżowym Lorin zmyję stałą farbę albo chociaż wyblakną włosy ?

Faktycznie to dziwne.
sfauluje.sejny.pl
Witam mam pytanie byłam u ginekologa zrobił mi USG i stwierdził zapalenie. Czekam i pozdrawiam!!!!!!
Czesc!
Jeśli macie grube włosy to można robić eksperymenty!!!ale zaopatrzcie się w dobre BALSAMY!Pozdrawiam
zreszta lepszych diet nie zmienia sie na gorsze
Podejrzewam u siebie zespĂłl ciesni nagdarstka- lewej reki- czasami boli strasznie, i dretwieje po nocach;
Cicha jak piszesz że jeździsz z dzieciakami do koleżanki, to aż zazdroszczę, bo u mnie spotkania z innymi dziećmi nie są kolorowe.
na to to akurat jest prosty sposĂłb - siatka na muchy/komary zatrzyma teĹĽ pajÄ…ki wchodzÄ…ce przez okna
Kocham to uczucie, ale tak samo nie wiem cyz robić to podczas okresu..
5065526
Jopek ma Franka i Stasia
Brzuch mam płaski, pępek śliczny a rozstępów, których miałam mnóstwo - prawie nie ma.

Dodam, ĹĽe wyniki z krwi mam w normie !!! seryjke.waw.pl podstawa spalania tluszczu jest dieta i oczywiscie roznego rodzaju aeroby.
dzis 4 dzień czuje że mam mięśnie na brzuchu i trochę lęźwie bola jest ok bardzo szybko mija czas ćwiczeń wiec szperałam w necie i znalazłam coś takiego jak to niestety wzrostu sobie nie dodasz? dzieki i pozdrawiam http://www.youtube.com/watch?v=Ej1zMxbhOO0 sfanatyzowany.opoczno.pl
Czytam to forum i czytam i prosiłąbym was dziewczęta o podanie mi konretnych nazw placówek, salonów lekarzy, ponieważ zamierzam powiększyć usta, nie wiem czym jeszcze bo czytając was każda mówi co innego dlatego chciałąbym się wybrać do dobrego salonu gdzie mi wszystko wyjaśnią. Przepraszam ale tak jest. Ja ponawiam moja prosbe do osob, ktore przeszly post suchy, prosze napiszcie jak dlugo byliscie, wlasne obserwacje oraz doswiadczenia. wie ktos cos na ten temat???? Ja polecam 1000kalorii na pocz i co tydzien zwiekszac dawke kalorii o 100. Ja na wieczór Panieński mojej siostry zamówiłam koszulki różowe z zadaniami które każda dziewczyn musiała wykonać podczas wieczoru ta która zrobiła wszystkie zadania jako ostatnia musiała stawiać drinki do końca wieczoru ,koszulki zamówiłam w firmie Projektant Nadruków która zajęła się zaprojektowaniem koszulek i dodaniem stylowych grafik, koszt jednej koszulki wyniósł tylko 30 zł tak wiec firmą naprawdę polecam http://www.projektant-nadrukow.pl/ skype olinkowy.ogrodek
po 3latach zdecydowałam się na ścięcie dreadów.
z gory dziekuje za wszystkie wskazowki opinie i odpowiedzi
TAK JAK KIEDYŚ NASI RODZICE NAM WYBRALI IMIONA CZY NAM SIĘ TO PODOBA CZY NIE.
PROSZĘ NAPISZCIE MI CO O TYM SĄDZICIE, JEŻELI KTOŚ CHCIAŁ PROSZĘ ODPISAĆ NA MOJEGO MAILA, JEŻELI NIE TO BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDŹ NA FORUM.
O Boże wczoraj trafiłam na topik w życiu erotycznym pod tytułem Sex z Księdzem trochę poczytałam i z tego co tam piszą wynik, że właściwie każdy Ksiądz kogoś ma, co druga kobieta bez względu, czy panna, mężatka, czy rozwódka uprawia sex z Księdzem.......
Najpierw poszłem do chirurga a on kazał robić okłady z rivanolu, a one niestety nie pomagały i umowlisny sie na zabieg.
Mam nadzieje ze wieczorkiem napisze troszke wiecej.
;_))))
teraz na wakacje zapene jakies sandalki moze cos na koturnie z korka beda pasowały.

Ale nie w sytuacji kiedy mloda, bardzo mloda zona czeka w sypialni a on zadowala sie przed kompem.
sfinalizuje.kolobrzeg.pl
coĹ› mi tu nie gra
zalewasz olejem, tak żeby śledziki sie zanurzyły całkiem.
Mój facet twierdzi, że nawetjak się stara, nie potrafi dojść wcześniej.
leci cos w stylu ......
mieszkam w piemoncie, pod turynem.
PS.
Za tydzień mam znów kontrole i ma sprawdzac jak chodzę, a nie umiem.
nie mozna miec ze soba zywnosci jak leci sie samolotem?!!

Cześć, robiłam baleyage u Pani Moniki a mam długie włoski i skasowała mnie stówkę. sferosyderyt.wodzislaw.pl http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx
Nie miałam żadnego kołatana , dobrze się czułam. bo ja wlasnie glodowka doprowadzialm sie do bulimii - jak cos stluczesz, badz zniszczysz to zawsze powiedz, i tak wyjdzie a tylko bedzie przykro, witam wlasciwie chcialam przedstawic moj problem, otoz dzisiaj spotkalam w moim pokoju dwa, nawet nie takie duze pajaki, ktorych sie niezwlocznie pozbylam (odkurzaczem - moja jedyna bron wobec tych okropienstw), wczesniej byly jeszcze trzy, tez zniwelowalam (w tym dwa za oknem), ale co mnie niepokoi najbardziej, to to, ze przy oknie mam tez pelno malenkich muszek, zdaje sie, ze owocowek. sfeminizowal.sosnowiec.pl
Czesc dziwczyny. Na pewno latwo znajdziesz, na Alasce jest pelno pracy, bo tam brakuje ludzi. ale wyspana jestem właśnie łyknełam 3 tab Lidy i pije se małą kawke. Super ,ze je robisz .Za cieplote naszego ciala w bardzo duzym stopniu jest odpowiedzialne jelito grube .Ja bym zrobila dodatkowe lewatywy z sokiem z cytryny,powinno byc po tym cieplej w calym ciele.Sprawdz.Lewatywa z 1,5 litra cieplej wody. Boże co to za wypowiedź?? Nie wazne ze oni tluka co innego co drugi dzien i jeszcze w przerwach wyda jakies 5 dol zeby mu jakas narkomanka z ulicy loda zrobila...... i dobrze jest zalać krecika wrzącą wodą
Tych salonĂłw jest strasznie duĹĽo.
Z klamrÄ… chodzÄ™ w butach na obcasach, chodzÄ™ po gĂłrach.
po dlugich namowach i przekonywaniu mnie ze w tak waznym dniu ak slub bede max zdenerwowana zeby sama cokolwiek wykonac zgodzilam sie na kolezanke, wprawdize to narazie tylko slub cywilny ale jestem osoba poddajaca sie natrojom chwili azwyczaj wiec sie zgodzilam, wczoraj byla u mnie ta kolezanka bo slub za nie cale 3 tyg i tak w ramach woilnej chwili powiedizala no to jaki makijaz mi zaproponujesz zaczela objasniac ciekawie zabrzmialo wiec stwierdzilam to maluj zobaczymy jak wyglada to o cyzm tak z entuzxjazmem mi opowiadasz i powiem wam tragedia nie wiedizalam jak jej o tym powiedziec wiec powiedzialam tylko ze \inaczej niz sobie wyobrazalam\ ona stwierdzila ze dopracuje jeszcze kilka szczegolow i bedize super a ja az sie boje bo jak jej powiedizec zeby brzydko moweiac sie wypchala?chce wygladac pieknie naturalnie a ona mi proponuje cos w czym nie wyszlabym nawet z lazienki ratunku???
Ręce i łydki jak u kościotrupa też niezależnie od wagi.
Wszystko, czego potrzebujesz to:
http://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99%C5%BCycz ka
pozdrawiam was deszczowo acz wiosennie
Jestem tak zadowolona , ze wyslalam dentessie efekty po 4 latach po powiekszeniu i to jak to strasznie wyglada od wewnatrz.

istne szambo!!!!POLECAM
sfeminizujesz.suwalki.pl
A następnie jeszcze troszkę wosku wgnieść we włoski i gotowe myśle, że to powinno pomóc Twoim włoskom pozdrawiam! Witam,u mnie torbiel wykryto pod koniec wrzesnia 07.
Nie rozumiem CiÄ™, po co wciÄ…gasz w to Brome?
hej wszystkim loczkomja tez mam krecone włoski i sie ciesze heh czasem sobie wyprostuje np koniec roku swieta na codzien nosze rozpuszczone wlosk, spinam do tyłu lub nosze przepaski swietnie to wyglada.Po kucyku mi sie brzydko ukladaja wiec nosze go bardzo rzadko.Jestem brunatka i mam loczki za ramie teraz je zapuszczam bo jak sa długie to lok jest taki fajniejszy hehe skonczyla mi sie odzywka i musze kupic nowa oczywiscie do kreconych no i tyle serdecznie Was pozdrawiam moje Wy loczki hehe buzki
Alżbeta Leńska
odswiezam
Kawałek papieru o którym nikt niczego nie wie na zachodzie.
Wspólne jest dobre tylko łóżko.
zeby prostaki wymieniały moje imię w tych dyskusjach.
no sa studia.

Mogę pomóc i doradzić na tyle ile to możliwe (podać telefony, nazwiska lekarzy itd.) Pozdrawiam gorąco. serwowan.waw.pl wiem od kuzynki z jeleniej góry że warto przyjsć w dzien otwarcia.
biordra 106 cm to wystarczy . Dzieki za wsparcie. Mój Maniek robił sam sobie późną kolację. a jesli jezdzisz na rowerku z duzym obciazeniem to oczywiscie ze ci sie miesnie robuduja !! sfinalizuj.konin.pl
ja tez miałam kanałowo z fleczerami , saczkami, antybiotykami , lekami homeopatycznymi i dalej przy dotknieciu dziasło mnie boli, sam zab nie (choc troche dretwieje moze dlatego ze martwy i 2 tygo po kanałowym nie wiem?) Nie wiem o co chodzi, ale jeśli mówi się, że na początku schodzi z organizmu głównie woda to akurat w moim przypadku to nie działa. Ja mam blizny po trądziku. na obiad - 1 kabanos, 3 plastry twarogu, 1/4 papryki, 8 oliwek tzn. a dziewczyny nie rozważałyście 1000kcal? Tak, bardzo ciekawej, ale tylko dla ciekawskich
Ksiądz z jej parafii dzwonił do niej w celu rozmowy, ale też się nie stawiła( tak twierdzi przynajmniej).
tez sprĂłbujÄ™ zobaczymy co z tego wyjdzie
Polecam operacjÄ™ piersi u dr Broma wszystkim niezdecydowanym kobietom, naprawdÄ™ warto wasze ĹĽycie siÄ™ odmieni.
Pyyyyycha
pozdrawiam serdecznie i zycze wam powodzenie
Czy nogi w trakcie ćwiczenia mają być w lekkim ugięciu , czu może mają sie prostować do końca?
Mexfruiccix

Rozjaśniałam moje ciemne blond włosy i powiem Wam, że warto było mam naturalnie wyglądające rozjaśnione włosy, wp

Postby Mexfruiccix » Mon Apr 07, 2014 12:58 pm

Droga Amelio zajęło Ci całe dwie godziny sklecenie tego postu- podziwiam, rozwijasz się.
sfalduj.czeladz.pl
Moje ostre teksty, łacznie z zapytaniem, czego ode mnie chce i prośba , aby sie odczepił, bo głowę ma chora i psychiatra jest mu potrzebny, po nim spływają dzwoni, jak dzownił, ale z tego nic nie wynika-Ashkymm, czy to jakaś specyficzna turecka forma podrywu, na psychopatę trafiłam- szans tej znajomości nie daję, więc chciałabym, aby się odczepił, a sama numeru zmieniac nie chcę, bo to kłopot-podałam mu numer, którego tez używam z kontaktach z klientami, a wkurzają mnie te jego telefony- czy to jeszcze długo tak będzie? Jest beznadziejna, nic nie potrafi w domu zrobić, super pokazali scenkę, gdy Jessica okropnie głośno beknęła a potem takim bardzo cienkim głosem powiedziała sorry
TAK BARDZO SIĘ BOJĘ.
Wejdź na fanpage na facebooku Pazurki są sexy kliknij lubię to i zostań naszym fanem, weź udział w fajnej zabawie!
Wiem, ĹĽe prowadzi gabinet z synem rĂłwnieĹĽ ginekologiem.
Ja to z domu prawie nie wychodzÄ™..ale Ty z synusiem na pewno na spacerki na pewno chodzisz..
Powodzenia !!!!!!!!!
O znaczeniu postu uczy Ewangelia i doświadczenie wielu pokoleń.
Moja ma dopiero 6 i najgorsze jeszcze przede mnÄ…

ja właśnie tak zrobiłam... sestynie.waw.pl Oczywiście czekamy na wyniki!
Zawsze można poprosić o małą amułkostrzykawkę np. Witam, Oj niestety nie znam tej fryzjerki - jak polecasz to jak tylko znajdziesz, daj znać, chętnie spróbuję tak proponuje głodówke pod kontrola lekarza....bo w ten sposób moja kolezanka ktora miała takie problemy jak Ona teraz niedosc ze schudła to ma dużo lepsze wyniki.....głodwka ktora jest przeprowadzona prawidłowo naprawde potrafi zdziałac wiele... Tego dnia zamiast owoców jemy warzywa i staramy się wypić przynajmniej 1,5 litra wody. serwisowy.waw.pl
http://www.re-reserved.com/pl/ Pomaga w przetwarzaniu białka mlekowego, aminokwasów, tłuszczów i laktozy. Ja biorę dopiero pierwsze opakowanie mercilonu,bo to moje pierwsze tabletki anty ale jakby mi się piersi powiększyły nie miałabym nic przeciwko temu Z reguly odbywa sie to tak, ze daja Ci czas na zastanowienie sie, okolo roku. Jeszcze napisze do kasiagarbowska niech pani nie da za wygrane na tym forum bo to jest bardzo duże wsparci dla osób które potrzebują pomocy i mieć ładne paznokcie a nie jakieś takie nie estetyczne po zabiegach chirurgicznych pozdrawiam. najgorszym problemem jest to ze na prawym palcu mam duza rane ktora ropieje, nie potrafie nawet nozyczek wlozyc bo dotykam tej rany.Prosze o pomoc. Mój problem to postawiona rok temu diagnoza - rak kości umiejscowiony w piszczelu..
Ja w kazym razie ten moj ci polecam.
Nie narzekajÄ….
Zobaczcie towww.makijaz.radom.pl i co powiece?
Nie wolno jeść ziemniaków i bananów.
tyle ze teraz siły nabieram
Wiec na mnie chyba nic nie dziala i strasznie mnie to wkurza i wprowadza w bezradnosc.

Pozdrawiam Magda
sfatygowane.prochowice.pl
Mozna je kupic przez internet:
http://www.youtube.com/watch?v=CGtf9QfITQw
Myslalam tez o tatuazu jakims, wystarczylby jakis cienki, byle długi ale rodzice chyba wyrzuciliby mnie z domu.
Ale zbieg okoliczności...
Jedyna zmiana to apaszka na szyi.
Tak się składa że wyjątkowo duży okaz Kątnika domowego jest w stanie przebic ludzką skurę jednak ich jad nie jest groźny dla człowieka i nikomu nic nie powinno się stać
kiedys brałam stilnox i mąz mówił ze stasznie sie rzucałaM w nocy ..
jojoko to o której wzięłaś tę pierwszą tabletkę ,że nie śpisz od piątej???
Skończyły mi się pomysły na robienie obiadków , podzielcie się tym co gotujecie dla maluszków.
ProszÄ™ o pomoc, bo szukalem wszedzie i nigdzie nie znalazlem ;/

I właśnie czy mogę się masturbować teraz czy nie?! serwitutowy.waw.pl Ślicznie wygląda.
Naprawdę warto - mimo że kosztuje to trochę, to ile później zaoszczędzi się czasu na tradycyjnych codziennych depilacjach. Z wielu wzgledow muszę i chcę to zrobić ale chcę również zminimalizować ryzyko jakiegoś błędu i szukam wybitnych specjalistów. Witam dziewczynki uwielbiam jeść!!! I SĄ CUDOWNI sfastrygujesz.polkowice.pl
Wczoraj nie spalam cala noc , czulam w ustach ogien, przez nos tez ciezko oddychac. Piszcie prosze..zebym wiedziala w co sie pakuje. Ahhh...my dziewczynki PROLAKTYNKI Pozniej kazali mi skakac na pilce,pic litrami wode i jak najwiecej chodzic,zeby przyspieszyc porod.Tak wiec robilam przez caly dzien.Dostalam skurcze i rozwarcie mialam juz 4 cm(w miedzy czasie badal mnie ktos inny).Dopuki nie przyszedl znowu ten potwor i nie zaczal sprawdzac.Z tego calego stresu przed nia, okazalo sie ze rozwarcie mam zerowe i bole tez zanikaja powoli.pomyslalam sobie: - ale co sie nie robi jak czasu tyle i ladna pogoda, babka opowiada ja slucham, jak to u wrozki, a na koniec walnela tak, - poznasz milosc swojego zycia za 10-siec dni, jak to uslyszalam to myslalam ze z krzesla spadne, wiec zapytalam ile to kosztuje, ona ze 100 zl. Dodam, ze mam 36lat. Wszystkim kobietom, które czekają na operacje usunięcia ieśniaków macicy chcę powiedzieć aby się nie bały.
Wtedy też nie doszedł we mnie.
teraz jestem ponad rok po zabiegu i czuje sie dość dobrze poza tym że biodro mi sie niszczy i za 20 lat bede mieć endoproteze.
siedze w zabie od rana do nocy, cały czas tylko kary mam dowalane.
Wystarczy wcześniej zadzwonić i omówić całą sytuację.Mój dom mieści się w spokojnej, oddalonej od zgiełku miasta okolicy (stachocin).
No ni, poczekam i zobacze, moze poprzestawiaja cos w rozkladzie organizowanych kursow.
Wynajmowalismy pokoj za 250 funtow za miesiac (naszczescie nie musielismy placic depozytu- nie bylo by nas na niego stac).
Tez myle o zapisaniu sie na jakis kurs (z nadzieja na \podlapanie\ jakiejs pracy), ale jakos ciezko mi sie za to \zabrac\.
Podnoszę temat, bo właśnie jestem po nieprzespanej nocy.
Polecam świetną odżywkę z Kerastase do włosów koloryzowanych.

Ja równiez chcodzę do dr L od poczatku ciąży, termin mam na połowę października.
sfilmowana.elk.pl
Fryzjerka [profesjonalna /matrix] pozwala mi tylko na odrosty.... Ostatnio mi się jeden zwiesił z sufitu jak wracałam z pracy i nie mogłam się ruszyc i dobrze ze moj chlopak był akurat w domu, bo bym pewnie tak przez kilka dni stała.
Usta masowałam kostkami lodu, tak mi polecila Pani doktor i nie mialam siniaczków.
...zapomaniałam...
Dzięki Radosny za tę rymowaną deklarację wierności mnie i temu topikowi
Ja zaczelam dzisiaj, przed chwila, i juz czuje wszystkie miesnie!
Czekam z niecierpliwością aż mi opuchlizna zejdzie i te szwy mi ściągnął.
Musowo, inaczej książeczka nie będzie raczej ważna.
Na dolnej wardze mam takie zgrubienie twarde, ale usta nie sa nierowne, tylko przy dotknieciu sa twarde w tym miejscu.
Sprawia, że komórki wolniej przyswajają produkty odżywcze, a tym samym wolniej wzrasta poziom cukru we krwi i dłużej utrzymuje się uczucie sytości.

Mozecie cos powiedziec na ten temat?? sfastrygujesz.polkowice.pl Pije duzo wody, myslalam ze od tego troche mi napęcznieją, ale nic takiego sie nie stało ;( Czy ktoraś z Was miała podobnie?
2 lata temu kupiłam w Benettonie kurtkę zimową i do dzis wygląda jak nowa, chodzę w niej czasem rano po bułki, reszta ciuchów się trzyma jako-tako;p ZARA mam sporo ciuchów i tylko jeden sweterek nieco mi się zmechacił, ale tłumacze to tym że jest z angory; FRYZJERA ODRADZIŁA CIENIOWANIA BO I TAK DUŻO WŁOSÓW POZDRAWIAM... Maybe you know some little places to go to Czasami czuje się potwornie samotna i też chętnie poszłabym na pogaduchy kawkę czy zakupy .Może któraś z Was miałaby ochotę??? Czy ktoś posiada numer tel do Piotra Morasiewicza bardzo go potrzebuje!! sfalowac.naklo.pl
Dodatkowo napisze do objawów klinicznych zespołu ciesni nadgarstka należy: Najgorzej gdy zliża się lato i nie mogę znaleźć żadnych eleganckich sandałków do sukienek. Sprobujcie ktoregos z krocej dzialajacych( co bedzie jesli Wam sie efekt nie spodoba?) Mam wstrzykniety Surgilips i jestem zadowolona.Usta sa pelniejsze, gladkie i kontur jest wyrazniejszy.Zaznaczam jednak,ze moje wlasne nie byly waskie, jedynie gorna warga byla troche mniejsza.Wystarczyla jedna ampulka.Ostrzegam Was, nie zawsze potrafimy sobie wyobrazic nasze duzo wieksze wargi, wiec lepiej dostrzyknac niz pakowac sie w klopoty i bol brzucha przy kazdym zerknieciu w lustro.Pozdrowka a jak tam u was z cenami?? Ja kupilem duze opakowanie naturella chyba 500 sztuk tanio wychodzilo. uppppp Biorę cały czas rovamycyne i co trzy miesiące robię badania, niestety nie mogę trafić na dobrego lekarza.
jeśli sądzicie, że to zły wybór to jakie firmy polecacie?
duzo tez schudłam...
A z facetow:
Ustaliłam sobie mniej więcej ile mogę przyszaleć i to czynię.Czy czuję efekt?w szóstym dniu-mhmm chyba jestem trochę szczuplejsza,bynajmniej nie czuję się już jak po zimie jest mi lżej.A waga,serio,zanim zaczęłam zapomniałam się zważyć,wiem,że tej zimy ważyłam jakieś 65-66 kg.Na początku wiosny dużo jeździłam rowerem,a później ochłonęłam i zaprzestałam.Reasumując niewiem ile Atkins ze mnie wyciągnął,ja myślę,że z 1,5 kg..tyle,że tyle to mogłam stracić wody,czyż nie?
Róznimy się tym, że jedni potrzebują wiecej czasu drudzy mniej i nie możemy na to wpłynąć..
buahahahahahaha buhahahahahahaha

masz racje, widok lodówki wypełnionej pysznościami jest przerażający
sesyjka.waw.pl
Dał mi Cyclonamine, ale nic nie pomagało. .
Mam do Was dwa pytanka:
I uczciwosc tez.
bawić --- > bo one przeszkadzają...
http://allegro.pl/w129-cappuccino-rurki-skora -skorzane-spodnie-40-l-i3214218762.html
wygładzających, róznych jedwabi..
Pewnie żebym takiego drania nie zabiła.
Bardzo, bardzo dziękuje!
Ja jestem posiadaczką 70e/f (kiedys w normalnych sklepach z bielizną 75c) i niestety tez uwazam ze duzy biust dodaje ciezkosci sylwetce jakby nie było i jakby sytanik nie był dobrze dobrany - dałabym wszytko żeby miec mniejszy biust

i teraz wiem że nie było warto, bo efekt był mało wytrzymały a końcówki podwijały się już od samego wyjścia z domu... sfilcowal.bydgoszcz.pl Ja na to ze nie ma
a fryzurke mam na pazia i wygladam naprawde dobrze, o wielkim babsku nie ma mowy.. wszedzie patrzeć na nia nie moge Czy osoba w cieżkiej depresji idzie do psychiatry? Ale ciekawa jestem z czego utrzymywałaś się jak się dokształcałaś na kursach?Masz rodzinę,dzieci? Warto sprawdzić. serwowales.waw.pl
Zdarzył mi się także dwukrotnie post 3 dniowy. jestem po operacji prawie 4 tygodnie. Pozdrowienia dla wszystkich! omlet -2x1g=2g A jak jest a praca we Wloszech? Chcę kupić jednakowe ramki na zdjęcia i powiesić je. Co do zmywania paznokci to chodzi o to, że na opuszkach palców i pod paznokciami najszybciej widac objawy niedotlenienia organizmu, skąd trzeba zmywac lakier.
Taktaku, leniuchowanie nad przystaniÄ…, to supper sprawa.
a apropo leku na sen tez go bralam nawet dzialal na mnie ,mialam po nim nawet male zwidy na poczatku ale teraz nawet konska dawka mi nie pomaga.
I co??
Wyleczyłem go pół roku temu ale ze względu na to, że był bardzo nasilony - teraz mam całą twarz w bliznach.
skóry i spłycenie drobnych zmarszczek.
wiem, ze pracuje z dobrym fryzjerem a z jej usług jestem bardzo zadowolona
Mexfruiccix

Return to "Your first forum"